Návrh financování s komentáři

Ahoj,

vyjádřete se prosím v komentářích k tomuto návrhu financování.

 

  1. Členské příspěvky  –  pouze roční – pokud neseženeme vnější zdroje jako dary, grandy, dotace potřebujeme cca á 5.000,-
  2. Slevy pro vícečlenné rodiny … takže platba za druhého 2.000,- , a každý další jen 1.000,- ?
  3. Uděláme udržovací poplatek pro ty co neví jak často případně jsou dlouhodobě nemocní či v zahraničí a pod? a kolik 1.000,- ?
  4. Registrační příspěvky pro členy sdružených skupin, které nají samofinancování – 300,- ?
  5. Cena za zkoušky kup – dle TS a bude obsahovat cenu za pasek takže se cena pásku rozpočítá mezi půlený a celý? A ještě bude obsahovat cenu za desky.
  6. U samofinancovaných skupin by měla dle mezinárodních zvyklostí obdržet daná skupina % podíl z hodnoty poplatku za zkoušky a registrací ze svých členů – kolik 20-33% ???
  7. Též bývá zvykem kdo zajistí přísun peněz – dar – má z toho provizi. kolik % odebereme škole a dáme je jako provizi či v této hodnotě má slevy?

Bylo by správné takto stanovit směrnici financování.

3 Replies to “Návrh financování s komentáři”

  1. No platby za zkoušky jsou ve všech skupinách a federacích TKD standardem a jsou součástí financování systému. Za další z čeho chceš hradit mezinárodní poplatky a roční licence. A v neposlední řadě z čeho chceš kupovat ty pásky, který za zkoušku lidičkám přivážeš? A co ty desky? Pavel

Napsat komentář