Ahoj,
vyjádřete se prosím v komentářích k tomuto návrhu financování.
- Členské příspěvky – pouze roční – pokud neseženeme vnější zdroje jako dary, grandy, dotace potřebujeme cca á 5.000,-
- Slevy pro vícečlenné rodiny … takže platba za druhého 2.000,- , a každý další jen 1.000,- ?
- Uděláme udržovací poplatek pro ty co neví jak často případně jsou dlouhodobě nemocní či v zahraničí a pod? a kolik 1.000,- ?
- Registrační příspěvky pro členy sdružených skupin, které nají samofinancování – 300,- ?
- Cena za zkoušky kup – dle TS a bude obsahovat cenu za pasek takže se cena pásku rozpočítá mezi půlený a celý? A ještě bude obsahovat cenu za desky.
- U samofinancovaných skupin by měla dle mezinárodních zvyklostí obdržet daná skupina % podíl z hodnoty poplatku za zkoušky a registrací ze svých členů – kolik 20-33% ???
- Též bývá zvykem kdo zajistí přísun peněz – dar – má z toho provizi. kolik % odebereme škole a dáme je jako provizi či v této hodnotě má slevy?
Bylo by správné takto stanovit směrnici financování.

No platby za zkoušky jsou ve všech skupinách a federacích TKD standardem a jsou součástí financování systému. Za další z čeho chceš hradit mezinárodní poplatky a roční licence. A v neposlední řadě z čeho chceš kupovat ty pásky, který za zkoušku lidičkám přivážeš? A co ty desky? Pavel
Jo a opomněl jsem co slevy pro asistenty co mají vše vpořádku licence , jsou aktivní a opravdu pomahaji ucit?
Nelíbí se mi platby za zkoušky. Potom to vypadá jako mili instruktore tady máš bakšiš, dej mi pásek na oplátku.